6 Şubat 2013 Çarşamba

Ben Kryolan /Nişantaşı diyorum ya siz?


Nedir bu Kryolan?
Bugün dünyanın 70' den fazla ülkesinde makyaj sanatçıları, kozmetik uzmanları, tiyatro, sinema, TV, video ve efekt uzmanları tarafından tercih edilen KRYOLAN, 750' den fazla renk yelpazesi ve tonlamaları ile 16.000' den fazla ürün üreterek profesyonel makyaj ürünlerinde lider konumda. Berlin firma merkezinde en son teknoloji ile donatılmış ar-ge laboratuvarları ve profesyonel kimyagerlerden oluşan uzman ekibi ile cilde tamamen uyumlu ve kullanıldığı süre zarfında cilde bakım yapma özelliği bulunan ürünler ve özel hammaddeler geliştiren KRYOLAN kendi kulvarında dünyada bir çok ilke imza atarak sektörün gelişimine büyük katkı sağlamış. Aynı zamanda 1945' te ilk üretimini yaptığı günden beri ürünlerinde hayvansal hammadde kullanmayan Kryolan, hayvanları hiçbir teste maruz bırakmadığı için de tercih edilen bir marka haline gelmiş.
 
 Eğer bir kozmetik markasına henüz bağlanmadıysanız sizi sımsıkı saracak bir öneri ile geldim sevgili okurlarım.. Biliyorsunuz çeyiz hazırlığım tüm hızıyla devam ediyor. Victoria Secret’s benim çantalarımı tamamladı peki ya içini hangi marka doldurdu dersiniz? Elbette Kryolan..
Nişantaşı Kryolan Shop gerek çalışanlarının güler yüzü gerekse ilgi ve alakasıyla bence diğer mağazalardan daha sıcak hem de sımsıcak..

Mağazanın küçük oluşu sizi etkilemesin içi yeterince dolu J
Tam anlamıyla bir düğün seti oluşturmalarını istedim. Ve bakın 5 yıl yetecek kadar neler almışım :
Fondateninizin cildinizle uyumlu olması şart. Cildinizin eğer t-bölgesi yağlı ve diğer kısımları kuru ise, alt yapıya nemlendirici kullandıktan sonra fondateninizi sünger ile nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz.
Pudrayı ise kalıcılığı arttırması için kullanın..
Supra color krem fondöten formu kapatıcılığının yanı sıra aydınlık bir görünüm de sağlıyor. Düşünebiliyor musunuz hem far hem göz altı kapatıcısı olarak hem de tüm yüzünüze fondöten olarak kullanabiliyorsunuz. Yalnız şunu söylemekte fayda var, göz kapağı üzerinde sık kullanmamak gerek çünkü ince derili bölgelerde komedon oluşma riski olabilir..
Fırçalar olmazsa olmaz.. Far fırçasından ruj fırçasına kadar ihtiyaç duyulan tüm çeşitleriyle kullanıma hazır..
Hangi tonları istiyorsanız onlar sizin! Gereksiz paket şeklinde almaktansa istediğiniz, kullanabileceğiniz renkleri seçebilir, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ben 8 li paket oluşturdum. Dilerseniz 4 lü, 12 li,24 lü de olabilir.
Benim adım 3 renk..
Mesela allık tonlarız böyle olabilir..
İşte dudaklardaki şevhetin sırrı..
Kalem kargaşasına hayır diyorsanız, az ve öz tonlar size hayli hayli yeter..

                           Gitmişken derginizi istemeyi unutmayın :)

                                  Hayallerinizi Kristaller süslesin..

4 yorum:

 1. verdiğin bilgileri için teşekkürler.istanbul'da değilim ama ankara'dakine mutlaka uğrayacağım.
  seni takibe aldım, ben de beklerim:*

  YanıtlaSil
 2. Rica ederim uğramanı şiddetle tavsiye ederim.
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 3. Ben İstanbul'a geldiğimde, düğünden önce yani ilk işimiz gidip bana güzel güzel makyaj malzemeleri almak. Sadece düğün zamanı kullanacağımı biliyorum hatta sende biliyosun :) ama olsun :D

  YanıtlaSil
 4. Tabi ki alıcaz sanada.:) seni alıştıramadım ya şu işe daha ne diyim ben:)

  YanıtlaSil